הצהרת נגישות

הצהרת הנגישות עודכנה בתאריך 9.8.2023

באלה בירן קופי מעונב, סוכנות לקופירייטינג ושירותי כתיבה. אנו פועלים רבות על מנת להנגיש את הארגון ואת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלות על מנת לקדם שוויון זכויות ושקיפות כלפי אנשים עם מוגבלות.

מהות אתר אינטרנט נגיש

אתר אינטרנט נגיש, הינו אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות, לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות .

ביצוע התאמות הנגישות באתר האינטרנט

התאמות הנגישות באתר בוצעו בהתאם לסימן ג': שירותי האינטרנט בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013, לתקן הישראלי ת"י 5568 המבוסס על הנחיותWCAG 2.0 , האתר הונגש לרמה A ובכפוף לשינויים והתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי.

באתר הוטמע סרגל נגישות והאתר תומך בשימוש בכלי נגישות כגון הגדלת והקטנת טקסט, גווני אפור, ניגודיות גבוהה, ניגודיות הפוכה, רקע בהיר, הדגשת קישורים ופונט קריא.

האתר נבדק באופן קבוע כדי להבטיח את תחזוקת נגישות האתר.

פרוט הפטורים של האתר

עבור כל האתר קיים פטור מסוג נטל כלכלי, אולם למרות זאת נעשה מאמץ להנגיש את האתר במידת האפשר.

הצהרה על עמידה חלקית בתקן במקרה של תכני צד ג' (אם קיימים)

בדפי האתר הבאים https://ellabiran.com/outsourceguide/ ניתן להירשם לקבלת מדריך כתוב שהינו קובץ PDF אשר נשלח באימייל. בקובץ ה-PDF  עצמו לא נעשו פעולות הנגשה ולכן אנחנו מצהירים על עמידה חלקית בתקן עבור תוכן זה. לאחר הרשמה לקבלת המדריך מועברים הגולשים לעמוד https://ellabiran.com/softselltraining/ ובו סרטון הדרכה קצר. המעבר לעמוד זה מותנה בהרשמה, והסרטון מלווה בקריינות ובכתוביות לכל אורכו, אולם לא נעשו פעולות הנגשה נוספות מעבר לכך, לכן אנחנו מצהירים על עמידה חלקית בתקן עבור תוכן זה.

ישימות מיטבית לנגישות באתר האינטרנט

באתר אינטרנט זה, ניתן לגלוש בצורה מיטבית ונגישה באמצעות הדפדפנים הנפוצים בישראל ומומלץ להשתמש בדפדפנים הבאים  Edge / Chrome ובתוכנות קוראות מסך.

שלבי ההנגשה בהם נמצא האתר

הנגשת האתר לרמה הנוכחית הושלמה. עבור כל האתר קיים פטור מסוג נטל כלכלי.

הסדרי נגישות בארגון

אלה בירן קופי מעונב היא סוכנות קופירייטינג וכתיבת תוכן בעבודה מרחוק. במידת הצורך ניתנים שירותים בזום ובטלפון, בנוסף על השירות בכתב, בהתאמה לצורכי הלקוח.

דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור:

במידה ומצאתם באתר האינטרנט בעיה בנושא הנגישות או שהנכם זקוקים עזרה, אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך רכז הנגישות של הארגון:
יובל קדן
yuval@digital-house.online
למידע נוסף ניתן לפנות ל: ella@ellabiran.com